Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Lanbooxie

Numer telefonu : +86 15527360208

WhatsApp : +8615527360208

Free call

Współpraca Geosun z firmą Aceinna, jednym z wiodących na świecie deweloperów inercyjnych systemów naprowadzania i systemu nawigacyjnego

April 9, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Współpraca Geosun z firmą Aceinna, jednym z wiodących na świecie deweloperów inercyjnych systemów naprowadzania i systemu nawigacyjnego

Systemy skanujące Geosun UAV LiDAR wybierają ACEINNA jako dostawcę IMU

ACEINNA, jeden z wiodących na świecie twórców inercyjnych systemów naprowadzania i nawigacji dla pojazdów autonomicznych i zautomatyzowanych maszyn, ogłosił dziś, że Geosun, wiodący projektant i producent systemów nawigacyjnych opartych na LiDAR dla dronów i zdalnie sterowanych pojazdów (ROV), wybrał ACEINNA na dostawcę czujników bezwładnościowych jednostek pomiarowych (IMU), które mają kluczowe znaczenie dla bardzo dokładnego mobilnego pozycjonowania i nawigacji.

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

Geosun integruje ACEINNA OpenIMU330BI i IMU383 IMU z różnymi systemami skanowania LiDAR, które są wykorzystywane do pomocy w nawigacji i prowadzeniu powietrznych systemów dronów, zwłaszcza tych używanych w różnych planach budowy i operacjach mapowania.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Geosun, wiodącym chińskim producentem systemów naprowadzania dla ich systemów skanowania LiDAR” powiedział dr Yang Zhao, prezes i dyrektor generalny ACEINNA. „Pracujemy z nimi, aby zintegrować nasz wysokowydajny sprzęt i algorytmy nawigacji inercyjnej z różnymi liniami rozwiązań do skanowania LiDAR”.

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

IMU OpenIMU330BI i IMU383 firmy ACEINNA są wyjątkowo niezawodne i zapewniają dokładność do 1,3 stopnia na godzinę.

Te potrójne nadmiarowe rozwiązania IMU (zarówno sprzętowe, jak i programowe) są łatwe do zintegrowania i zapewniają opłacalne rozwiązania naprowadzania i nawigacji dla szerokiej gamy pojazdów autonomicznych, w tym dronów mapujących, dostaw robotów, samochodów autonomicznych i taksówek, systemów ADAS, stabilności elektronicznej aplikacje sterujące, utrzymywanie pasa ruchu itp.

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

„Niezawodna, dokładna wydajność IMU marki ACEINNA pomogła naszym systemom skanowania LiDAR sprzedać się bardzo dobrze” powiedział dr Hongxing Sun, dyrektor generalny Geosun. „Są niezwykle popularne wśród naszych klientów.A w przyszłości, w oparciu o nasze wzajemne zrozumienie i korzyści, planujemy dalsze zacieśnianie współpracy z ACEINNA.”

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales@geosunlidar.com
+8615527360208
lanbooxie
lanboo.xie